Domov Fauny Hrachov 2014

Dnešního dne 6.12.2014 jsme odvezli sbírku psích potravin, pamlsků a potřeb do psího útulku Domova fauny v Hrachově. Jako vždy jsme byli přijati s otevřenou náručí, neboť pracovníci Domova fauny si váží každé pomoci poskytnuté jejich chovancům. Tímto tlumočíme jejich poděkování všem, kteří se podíleli na letošní sbírce. Hned jsme pejsky podělili pamlsky, nejvíce jich dostal výmarský ohař Uschi (čti uši), který zde byl již vloni před vánoci a nyní se bohužel vrátil od nového "páníčka" v naprosto tragickém výživném stavu - jen kost a kůže. Doufáme, že i s pomocí naší sbírky se ho podaří zdárně vykrmit do normálního stavu. I ostatní pejsci byli rádi za darované dobroty a vlídné slovo. Věříme, že s pelíšky teple vystlanými novými dekami a s plnými bříšky dobrot jim bude jejich osud připadat snesitelnější a že se je brzy podaří umístit k novým páníčkům, aby měli komu věnovat svou lásku a věrnost.
Děkujeme tímto i za nás všem zúčastněným, zejména žákům a učitelům ZŚ Sedlec-Prčice, zaměstnancům Dětského domova Sedlec-Prčice a zejména Editě Šťastné, která se významnou měrou podílela na spolupráci při organizaci sbírky a rovněž s námi odvezla vybrané dary do Hrachova, neboť do jednoho auta,byť kombi, se letos již dary nevešly. Celková hmotnost psích granulí, konzerv a pamlsků přesáhla 360kg!
Velice oceňujeme, že i v dnešní ekonomicky těžké době jste dokázali přispět svou pomocí těm, kteří si sami pomoci nedokážou. Ještě jednou za všechny opuštěné pejsky - DÍKY.

DÁRCI- bez ohledu na výši a typ daru:
Libuška Libuše Pokorná, Zdenka Múllerová, Klaudie Černovská , Naďa Nadezda LevovaMilena Bradáčová, Helena Helča A Vlasta HalašoviAlena Říhová , Gábina Ťoupalíková, Jituš Mušková, Alena Rašnerová, Alča Pištěková, Mgr Sládková, Jana Jandová, Kosíková, Edita PištěkováLucie Sovová, Jana Jana Pesková, Chocholoušková, MuDr.Vít Vit PetrikEdita Šťastná , Matěj Dvořák, Petra Špalová Florková , Jana TůmováKateřina Ježková, Alena Brindzová, Libuška Valešová , Daniel Lojda, Adam Chramosta, Romana Koblihová, Hanka Hana Fukova,Radmila Šedivá Šedivá
Penzion Mitrovice – Jan Peroutka
Dětský domov se školou Sedlec – Šturmová, Dušek, Vodrážková, Remešová, Soukupová, Chocholoušková, Kubásková, Raček, Miluše Alexandrová
ZŚ Sedlec-Prčice – žáci a učitelé
Ch.s Bee-Master -Včelákovi
Ch.s Merano Bohemia-Mysíkovi