www.domovfauny.cz

Všechno špatné k něčemu dobré.
Dnes je tomu přesně týden, kdy jsme nedaleko našeho domu našli fenku menšího křížence, zcela evidentně ztracenou, zmatenou a hladovou. Na noc jsme jí vzali pod naší střechu, kde nás s našimi hafany je už více než dost, a druhý den ji s lítostí byli nuceni vzít do psího útulku v Hrachově. Domov Fauny Hrachov, příjemný už samotným názvem, nás překvapil a to zejména profesionálním přístupem a upřímnou láskou personálu ke zvířatům. S otevřenýma rukama přijali naší nalezenkyni a to i přes fakt, že každý nový krk je pro ně velkým břemenem. Zeptali jsme se, čím bychom mohli s péčí o tolik krásných stvoření pomoc a odpověď byla jednoznačná - čímkoli.
Požádali jsme tedy o pomoc několik dobrých přátel a výsledek?
Dobré duše daly dohromady během jediného týdne 140kg suchého žrádla, 20kg konzerv, 3kg nejrůznějších dobrůtek, 10 psích salámů, 10 nových a spoustu použitých dek a pelíšků. Slova nemůžou vyjádřit, jak moc si vážíme toho, že kolem nás jsou tak velkorysí lidé a všem zúčastněným tímto děkujeme.
Protože zvířátek v tísni neubývá a i sebevětší jednorázová sbírka bude jednoho dne vyčerpána, naše kolektivní pomoc pokračuje! Jestliže byste se i vy rádi přidali k dobrým duším a pomohli zvěři v tísni, neváhejte nás nebo přímo Domov Fauny Hrachov kontaktovat. Vítány jsou finanční prostředky, stejně jako krmení pro psy či kočky suchého i konzervovaného původu, dobroty, deky, pelechy, hračky, vodítka, obojky a vlastně cokoli byste chtěli darovat.
Znovu všem děkujeme a těšíme se na pokračování této dobročinné mise! 
Seznam dárců:
Ch.s Merano Bohemia,MVDr. Martin Pán,Jana Jandová,Libuše Pokorná,Lenka Fialová,Rodina Kratochvílová,Filip Siengo,Naďa Levová,Petra Špalová Florková,Kateřina Reifová - Švecová,Tereza Mysíková,Michaela Skřivánková